Gorące tematy: Ryszard Opara: „AMEN” Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
51 postów 27 komentarzy

Andrzej Adamiak krecik

krecik - Na moim blogu poruszane są tematy społeczne, pomocowe i polityczne a także inne ważne sprawy. Najważniejsza jest prawda a największą wartością jest drugi człowiek.

Light of Hope nadal wysyła na śmierć do Chin

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Dotychczasowa grupa lightofhope.info, która dostała transformacji i reinkarnowała się w lightofhope.eu dalej robi co jej poprzedniczka korzystając z tego samego zaplecza chińskiego.

Proszę żeby każdy kto ma w rodzinie osobę chorą na nowotór zastanowił się czy leczenie w Chinach jest tym najważniejszym a może warto dowiedzieć się o wielu krajach europejskich i amerykańskich.

 

 

 

 

 

 

 

 

Von: „andrzej…
An: group@lightofhope.eu
Betreff: Prośba o informcje

Witam,
czy wiedzą Państwo kto może pomóc w wyjeździe do Chin na leczenie z choroby nowotworowej jelita grubego i co jest potrzebne czyli jakie dokumenty czy trzeba należeć do fundacji, jakie to mogą być koszty i z kim można się skontaktować?
Pozdrawiam Andrzej

Nadawca: „Gruppa Pomagajaca” <gruppalightofhope@yahoo.de>
Temat: Re: Prośba o informcje

Witamy serdecznie ,

każdy człowiek jest inny i jego choroba również. Do walki z tą chorobą należy podejść indywidualnie. Często bywa, że w danym kraju już nie ma żadnej możliwości leczenia, gdyż doświadczenia tych lekarzy bazują tylko na tych metodach, które sami stosują, lub na które pozwala kasa chorych. Podstawa jest znalezienie specjalisty, który jest w stanie umożliwić walkę z choroba poprzez ,,mądre” leczenia.
Przyjęcie do klinik zagranicznych także i do Chin, jak i rodzaj Terapii specjaliści dobierają do każdego pacjenta indywidualnie. Odbywa się ona w pierwszej fazie na wysłaniu zapytania, epikryzy w języku angielskim i przesłaniu zdjęć np. CT drogą pocztową, e-mail do specjalistów. Na podstawie tych dokumentów lekarze analizują i podejmują decyzję co dalej. Jeśli widzą choć maleńką szansę na poprawę zdrowia, przedłużenie życia, decydują się na odpowiedz. Mimo wszystko chcemy tu podkreślić, że w żadnej klinice na świecie nie poda nikt i nie podpisze się nikt określając 100% metodę leczenia przynoszącą całkowite wyzdrowienie. Każdy człowiek jest inny, choruje inaczej, walczy inaczej…Czy to w Polsce czy w Niemczech, Francji, Anglii, USA, Chinach, Rosji, Kanadzie, Włoszech, Szwajcarii, Polsce itp. nigdy nie dostaliśmy takiego potwierdzenia, że wyleczalność jest 100% -owa. Jednak trzeba wierzyć i walczyć o każdy oddech. Tak zrobiła również nasza Iza, wielu specjalistów z rożnych krajów nie widzieli już żadnych szans. Dziś Iza żyje i cieszy się nowym życiem. Wszystkie kliniki zagraniczne posiadają własne biuro rozpatrujące i pomagające pacjentom zagranicznym tzw. Internationales Patientenmanagement. Koszty leczenia są indywidualne w zależności od stanu pacjenta i ułożonych do niego terapii. Jeśli zdecydują się Państwo na leczenie zagraniczne np. w Chinach, proszę starać się o dofinansowanie przez kasę chorych po otrzymaniu kosztorysu. Wiemy, że nie chętnie dopłacają, ale warto spróbować.

Aby uzyskać ewentualną pomoc nalezy postarac sie o przesłanie przetłumaczonej na j. angielski – ostatniej epikryzy z dokładną nazwą choroby, oraz np. zdjęcia CT, opis PET itp.
Zapytanie można wysłać:

- Ti-Yuan-Bei,Huan-Hu-Xi Road,He Xi District,Tianjin,300060,P.R.China
Tel: +86-22-23340123 ext.
+86-22-23521569 Fax:+86-22-23359984 Email: tmucih@tjmuch.com
tcih@263.net.cn

- lub przez stronę osób współpracujących z kliniką //www.opgivet.dk/3-94-kontakt.html

Aby szybko zacząć działać – trzeba:

-wysłać prośbę o pomoc, epikryzę, dokumenty medyczne do profesorów ( normalnie muszą być przetłumaczone na język angielski. Jeśli, któryś ze specjalistów okaże chęć pomocy, może zaprosić pacjenta na wstępną rozmowę np przez Skype.

- W czasie oczekiwania na info trzeba postarać się o przychylność polskiego lekarza, który ewentualnie wesprze radą, wystawieniem dokumentacji itp. w celu pomocy w leczeniu zagranicznym. Taki lekarz będzie potrzebny do podpisania dokumentów w dofinansowaniu przez NFZ. ( rzadko się zdarza, że kasa chorych dopłaca, ale warto spróbować)

- Dużym ułatwieniem w dofinansowaniu leczenia jest znalezienie fundacji, która wzięłaby Pacjenta pod swoją prawną opiekę tzn. założyła oficjalne subkonto na zbiórkę pieniędzy. Jednak musi być to fundacja, która posiada pozwolenie od ministerstwa zdrowia na wywóz datków za granice kraju.

- Dużym ułatwieniem w dofinansowaniu leczenia jest także założenie bloga (będzie on potrzebny w uzyskaniu wiarygodności by dotrzeć do jak największej liczby osób, które będą chciały pomagać w akcjach zbierania pieniędzy na leczenie. Poprzez bloga można docierać do osób prywatnych i firm , które dobrowolnie będą chciały coś ofiarować na leczenie. Jednak oficjalnie można prosić o pomoc dopiero po otrzymaniu zaproszenia, kosztorysu leczenia.

- Dużym ułatwieniem w dofinansowaniu leczenia jest wysyłanie Apeli do rożnych grup, stowarzyszeń , organizacji o wsparcie nie tylko materialne ale i duchowe. W ten sposób ( pocztą pantoflową – internetową) można zbudować siłę z ludzi, którzy będą pomagać. Jednak to można dopiero robić po otrzymaniu kosztorysu przez daną klinikę.

- po otrzymaniu kosztorysu i zaproszenia z kliniki trzeba załatwić w ambasadzie wizę, którą na podstawie dokumentacji z kliniki chińskiej zostanie dość szybko wystawiona dla pacjenta i osób towarzyszących.
Ze względu na obniżenie kosztów, często pacjenci dochodzą na terapie do kliniki, a nocują w wynajętych apartamentach. O to wszystko należy pytać osoby, która będzie organizowała papierkowa dokumentacje dla pacjenta.

Wiele informacji organizacyjnych można przeczytać na stronie : //www.opgivet.dk/3-122-przed-podroza.html

Ważne by nie zaprzepaścić czasu. Można szukać i naszym zdaniem trzeba szukać pomocy na całym świecie. Jest to możliwe. Wiemy o czym mówimy i piszemy. Głównym wrogiem nie jest tu tylko choroba, ale również i czas.

Pozdrawiamy serdecznie i wysyłamy pozytywna energię na dalszą walkę.
W razie jakichkolwiek pytań proszę śmiało pisać. Służymy radą i pomocą.

członkowie Grupy Izabeli Sokołowskiej
Lightofhope

Przeczytaj

Źródło

KOMENTARZE

Brak komentarzy. Bądź pierwszy!

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930