Gorące tematy: Ryszard Opara: „AMEN” Zabójstwo Adamowicza Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
51 postów 27 komentarzy

Andrzej Adamiak krecik

krecik - Na moim blogu poruszane są tematy społeczne, pomocowe i polityczne a także inne ważne sprawy. Najważniejsza jest prawda a największą wartością jest drugi człowiek.

Moje komentarze

 • @Lotna 18:10:41
  Witaj Lotna,

  dziękuję za zainteresowanie, jest mi miło, że o mnie pamiętałaś. Już się przyzwyczaiłem, że niepełnosprawni to zło konieczne dla administracji rządowo samorządowej. Myślę, że gdyby nie zrobił się rwetes społeczny to w tym kraju (bo nie w moim) niepełnosprawni poszliby do utylizacji. Ostatnio trafił mi się przyzwoity pełnomocnik z urzędu, to sędzina w wieku ok. 30 lat miała przerost ambicji nad treścią. Wszyscy się znają jak żyją niepełnosprawni. Ja sobie jakoś daję radę, raz lepiej raz gorzej, a co mają zrobić ci dla których takie sytuacje są pierwszym zderzeniem z prawem. Przeraża mnie Fundacja Helsińska, która mi napisała, że sprawy sądowe uległy przedawnieniu a czy dyskryminacja też uległa przedawnieniu? W mojej ocenie jestem dyskryminowany, ale ślepych awanturujących się po sądach czy innych urzędach jest niewielu i co administracja rządowo samorządowa i władza ustawodawcza ma sobie nimi głowę zawracać. Jeszcze mam trochę siły i będę się szarpał choć nie widzę szans na poprawę naszej sytuacji.

  Pozdrawiam i życzę wszystkiego dobrego i jak najmniej hejterów,
  krecik :)
  Temida ślepa? Temida bezmyślna? Temida…?
 • @adevo 13:57:06
  Dziękuję za informację i uwagę o błędzie. Polecam się na przyszłość :)
  Pozdrawiam, krecik
  Czy można tolerować stronę: www.czadersi.pl?
 • @kanton 09:25:51
  Witam, proszę zwrócić uwagę, że grupa tych ludzi nie są żadną organizacją zarejestrowaną na terenie Europy. W mojej ocenie jest to działalność bezprawna i do tego promowana przez niektóre media. Fundacje, jak i my bywają różne - są takie, co robią różnorakie przekręty ale wydaje się mnie, że większość jest rzetelna i uczciwa. Dziękuję za komentarze. Pozdrawiam :)
  Czy Izabela Sokołowska robi to z głupoty, czy ktoś jej za to płaci?
 • Zabrakło wiele osobowości.
  Zgadzam się, że brakuje Anny Walentynowicz ale i też kilku moich kolezanech czy też innych nieznanych mi osobowości tamtych lat. Nie wszystkie bohaterki są z mojej bajki, ale ważne, że ten temat jest poruszony a jest bardzo ważny. Proszę rozpowszechniać tę informację jak najdalej i jaknajwiększej ilości czytelników nie patrząc na kontrowersyjne osoby ale na ważny cel. Dziękuję wszystkim za pomoc:) krecik
  Solidarność według kobiet po 1980 roku
 • @amadeusz2006 18:31:09
  Witam,
  ja tylko informuję a kontakt proszę nawiązać za pośrednictwem informacji udzielonych w poście lub na FB https://www.facebook.com/SolidarnoscWedlugKobiet?ref=notif&notif_t=fbpage_fan_invite

  Pozdrawiam
  Solidarność według kobiet po 1980 roku
 • @KrisJora 01:57:26
  Dziękuję za bardzomerytoryczny komentarz :P Trudno się domyślić, co autor komentarza krisjora miał na myśli, ponieważ komentarz jest skąpy i w mojej ocenie odbiega od tematu postu. Cóż, każdy pisze jak potrafi a post nie musi odpowiadać ale krytka ma być krytyką a nie krytykanctwem. pozdrawiam i życzę krisjora skutecznego oddzielania g od kompotu.
  Solidarność według kobiet po 1980 roku
 • @kanton 05:25:57
  Dziękuję za sympatyczny komentarz :) Faktycznie Dominik ma życie pełne wyzwań choć czasami się poddaje, ale następnego dnia idzie do przodu, fajnie, że potrafi się ogarnąć.
  Pozdrawiam
  Czy Dominik Januszczak musi tak żyć?
 • Spostrzeżenie
  Myślę, że tornado, które przewinęło się przez NE pozwoli spojrzeć szerzej na sytuacja jaka tu panowała. Mam nadzieję, że teraz zacznie się czas czystej gry a blokowania blogerów będą odbywać się zgodnie z regulaminem. Przestępując do aktywności na portalu akceptujemy ten regulamin inaczej nie ma potrzeby przebywania na portalu. Dziękuję za odblokowanie mojego konta, które zostało zablokowane przez Tomasza Parola bez podstawy prawnej i mimo moich maili do ŁŁ wszystkie zostawały bez odpowiedzi. Życzę wszystkim optymizmu i aktywności, bo to co się wydarzyło nie było końcem NE - ku rozczarowaniu niektórych.
  Pozdro, krecik
  Domniemanie niewinności – powrót „z krainy 404”
 • WARTO POMAGAĆ
  Każdy może pomóc Maćkowi, także Ty- wystarczy chcieć. Przekaż chłopcu swój 1% podatku, ten wielki dar serca nic Ciebie nie kosztuje. Pomóż Maćkowi zrealizować Jego marzenia, pomóż dziecku żyć godnie. Nie oddawaj swojego 1% podatku beztroskiemu i rozrzutnemu Państwu- ono się wyżywi i wyleczy. Pomóż Maćkowi, dla Ciebie to nie wiele a jak dużo dla chorego dziecka czekającego na Twoją pomoc. Serdecznie pozdrawiam Maćku i życzę dużo cierpliwości. Mmyślę, że marzenia spełnią dzięki życzliwym ludziom.
  Prosimy o pomoc dla Maćka Nowaczyka - Pomagamy.Dbv.Pl
 • WARTO POMAGAĆ
  Każdy może pomóc Maciejowi, wystarczy chcieć. Zapraszam, przekaż swój 1% podatku Maciejowi, ten wielki dar serca nic Ciebie nie kosztuje. Nie oddawaj swojego 1% podatku beztroskiemu i rozrzutnemu Państwu, ono się wyżywi i wyleczy a kto pomoże Maćkowi w walce z chorobą? Przekazując swój 1% podatku Maćkowi, pomożesz chłopcu w walce o godne życie. Poozdrawiam serdecznie Maćku.
  Pomóżmy Maciejowi! Przez zaniedbanie lekarza stał się dzieckiem leżącym - Pomagamy.Dbv.Pl
 • WARTO POMAGAĆ
  Przekaż swój 1% podatku Nikoli, ten wielki dar serca nic Ciebie nie kosztuje. Nie oddawaj swojego 1% podatku beztroskiemu i rozrzutnemu Państwu- pomóż choremu dziecku.
  Pomagamy.Dbv.Pl - Razem przedłużmy życie Nikoli Kabat
 • WARTO POMAGAĆ
  Przekaż swój 1% podatku Monice, ten wielki dar serca nic Ciebie nie kosztuje. Nie oddawaj swojego 1% podatku beztroskiemu i rozrzutnemu Państwu- pomóż Monice w chorobie.
  Poznaj Monikę. Przez zaszczepienie, Jej życie odwróciło się o 180 stopni - Pomagamy.Dbv.Pl
 • WARTO POMAGAĆ
  Warto pomagać, zwłaszcza kiedy Państwo nie chce zauważyć wielu chorych, którzy nawet z pomocą bliskich nie mają możliwości żyć godnie. Każdy może pomóc, wystarczy chcieć. Rozliczając swój PIT w zeznaniu podatkowym możesz przekazać swój 1% podatku potrzebującym pomocy- sam decydujesz komu oddasz swój 1% podatku. Ten wielki dar serca nic Ciebie nie kosztuje., może pomóc drugiemu człowiekowi w leczeniu i rehabilitacji
  Kilka słów o stronie Pomagamy.Dbv.Pl
 • WARTO POMAGAĆ
  Przekaż swój 1% podatku Oli, ten wielki dar serca nic Ciebie nie kosztuje. Nie oddawaj swojego 1% podatku beztroskiemu i rozrzutnemu Państwu- pomóż chorej Oli.
  Pomóż 20-letniej Oli Fijałkowskiej która walczy z postępującą dystrofią mięśniową
 • WARTO POMAGAĆ
  Przekaż swój 1% podatku Mateuszowi, ten wielki dar serca nic Ciebie nie kosztuje. Nie oddawaj swojego 1% podatku beztroskiemu i rozrzutnemu Państwu- pomóż choremu dziecku.
  Prosimy o pomoc dla Mateuszka, w zbiórce pieniężnej na wyjazd, leczenie i pobyt w klinice w Berlinie - Pomagamy.Dbv.Pl
 • WARTO POMAGAĆ
  Przekaż swój 1% podatku Dawidowi, ten wielki dar serca nic Ciebie nie kosztuje. Nie oddawaj swojego 1% podatku beztroskiemu i rozrzutnemu Państwu- pomóż choremu dziecku.
  Pomóżmy Dawidkowi wyjechać na następne turnusy rehabilitacyjne - Pomagamy.Dbv.Pl
 • WARTO POMAGAĆ
  Przekaż swój 1% podatku Monice, ten wielki dar serca nic Ciebie nie kosztuje. Nie oddawaj swojego 1% podatku beztroskiemu i rozrzutnemu Państwu- pomóż Monice.
  Poznaj Monikę Stawińską - naszą dzielną artystkę - Pomagamy.Dbv.Pl
 • WARTO POMAGAĆ
  Przekaż swój 1% podatku Maćkowi, ten wielki dar serca nic Ciebie nie kosztuje. Nie oddawaj swojego 1% podatku beztroskiemu i rozrzutnemu Państwu- pomóż choremu dziecku.
  Pomóż Maciejowi Reisch w dalszej rehabilitacji i walce o życie - Pomagamy.Dbv.Pl
 • WARTO POMAGAĆ
  Przekaż Jackowi swój 1% podatku, ten wielki dar serca nic Ciebie nie kosztuje. Nie oddawaj swojego 1% podatku beztroskiemu i rozrzutnemu Państwu- pomóż choremu dziecku.
  Karol Michalski potrzebuje Twojego wsparcia i pomocy - Proszę pamiętaj o Nim - Pomagamy.Dbv.Pl
 • WARTO POMAGAĆ
  Przekaż swój 1% podatku Alankowi, ten wielki dar serca nic Ciebie nie kosztuje. Nie oddawaj swojego 1% podatku beztroskiemu i rozrzutnemu Państwu- pomóż choremu dziecku.
  Pośpieszmy Alankowi Lipnickiemu z pomocą - Pomagamy.Dbv.Pl

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031